Left Image Right Image

Doğanın kucağında, hayatın hızlı temposundan uzaklaştığınız unutulmaz anılarla dolu bir konaklama deneyimi için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Book Now
Right Image
Transfer Factsheet Explore with Web App
Blue Waters Club Aile ve Spor Tatilinin Keyifli Adresi

Blue Waters Club, aile ve spor tatilini kusursuz uyumla bir araya getiriyor. Akdeniz’in eşsiz doğal güzellikleri içerisinde konumlanan Blue Waters Club’ta yer alan spor tesislerinde dilediğiniz spor etkinliğini yapabilir, aynı zamanda çocuklarınızla huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz. Yüzünüzü gülümseten deneyimler yaşatan Blue Waters Club; geniş aileler, çiftler ve arkadaş grupları için ayrıcalıklarla dolu bir tatil sunuyor.

5,9/6
4,5/5
9,5/10
4,6/5
9,9/10
Blue Waters Club'ta Ayrıcalıklı Bir Tatil

Blue Waters Club, tatil deneyiminizi sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeniz için tasarlandı. Spor ve aile odaklı tatilin en keyifli deneyimlerini bir araya getiren benzersiz bir konsept sizi bekliyor. Dilediğiniz an spor yapabilir, dinlenebilir ve ailenizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Sporun gücünü tatilde hissetmek isteyenler için en son teknoloji tesislerimiz ve profesyonel eğitmenlerimiz hizmetinizde. Aynı zamanda tüm aile bireylerinin keyif alabileceği renkli aktiviteler ve huzur dolu bir atmosfer de sizi bekliyor. Çiftler, arkadaş grupları ve konforuna önem veren tatilciler için keyifli bir seçenek olan Blue Waters Club’ın sonsuz mutluluk üzerine kurulu dünyasını keşfedin.

Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı'ndan otelimize ulaşımınızı sağlıyoruz.

1 - 3 Kişi Bagaj Sayısı: 2 büyük + 1 küçük / 3 Yetişkin veya 2 Yetişkin + 1 çocuk (Binek Araç)
€ 75
4 - 7 Kişi (Max. 7 Kişi / 1 Bebek Koltuğu) Araç: Mercedes Sprinter
€ 100
8 - 9 Kişi (Max. 9 Kişi / 1 Bebek Koltuğu) Araç: Mercedes Sprinter
€ 120
Transfer talebiniz için bizi arayabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.
+90 242 744 06 06
Tarih Seçiniz
Kişi Sayısı 2 Yetişkin / 0 Çocuk
Tarih Seçiniz  
Kişi Sayısı 2 Yetişkin / 0 Çocuk
Yetişkin 13+
Çocuk 0 - 12